Jaroslav Štika - Tanečnice

Kresba, 91x62 cm, signováno vlevo dole Štika, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

11862. Tanečnice
Dražba ukončena:28.06.2017 22:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč