Jaroslav Štika - Tanečnice

Kresba, 36x20 cm. Signováno vpravo dole Štika. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozené.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

21761. Tanečnice
Dražba ukončena:19.09.2018 19:31:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč