Jaroslav Štika

306706. Tanečnice s houslistou

popis: Kombinovaná technika, 47x37 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 13.11.2020 16:34:55 1307