Jaroslav Štika - Tanečnice s modročervenou mašlí

Kombinovaná technika, 45x30 cm. Signováno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

306875. Tanečnice s modročervenou mašlí
Dražba ukončena:08.12.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč