Jaroslav Štika

306684. Tanečnice s modrou mašlí

popis: Kombinovaná technika, 46x30 cm. Signováno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 23.11.2020 20:04:32

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 23.11.2020 19:59:32 6624