Jaroslav Sůra - Cestování bez cestovních starostí ČSA

Olej na papíře fixovaný na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Sůra. Nerámováno.

o autorovi: 1929 -
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Svolinského. Ve své tvorbě se věnoval grafice, ilustracím, plakátům, poštovním známkám, exlibris i malbě. Vystavoval doma i v zahraničí.

Jaroslav Sůra
36667. Cestování bez cestovních starostí ČSA
Dražba ukončena:31.10.2019 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč