Jaroslav Trinkmoc - Cestou do hor

Olej na kartonu, 23x28 cm, signováno vlevo dole Trinkmoc, rám, zaskleno.

4068. Cestou do hor
Dražba ukončena:30.03.2016 21:25:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč