Jaroslav Trinkmoc - Březový remízek

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

42208. Březový remízek
Dražba ukončena:25.03.2020 20:16:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč