Jaroslav Trinkmoc - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

19973. Krajina s řekou
Dražba ukončena:26.04.2018 21:32:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč