Jaroslav Trinkmoc - Mořské útesy

Olej na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1883 - 1956

308332. Mořské útesy
Dražba ukončena:17.04.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč