Jaroslav Trinkmoc - Párové obrazy-Moře, Jezero

Oba olej na kartonu, oba 25x35 cm. Oba signovány Trinkmoc. Rámovány.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen, 1x rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1883 - 1956

40905. Párové obrazy-Moře, Jezero
Dražba ukončena:26.02.2020 21:35:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč