Jaroslav Trinkmoc - Trosky

Olej na překližce, 24x34 cm, signováno vpravo dole Trinkmoc, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

8758. Trosky
Dražba ukončena:29.03.2017 20:50:19
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 100 Kč