Jaroslav Trinkmoc

305868. U řeky

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

dražba ukončena: 17.08.2020 20:09:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč