Jaroslav Trinkmoc - Zima u chalup

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1883 - 1956

64723. Zima u chalup
Dražba ukončena:29.08.2021 21:35:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč