Jaroslav Trnka

25430. Hrušková alej v Horních Měcholupech

popis: Olej na plátně, 54x65 cm. Signováno vpravo dole Trnka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:42:30

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč