Jaroslav Trnka - Hrušková alej v Horních Měcholupech

Olej na plátně, 54x65 cm. Signováno vpravo dole Trnka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

25430. Hrušková alej v Horních Měcholupech
Dražba ukončena:29.11.2018 22:42:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč