Jaroslav Trnka - Krajina u Petrovace

Olej na sololitu, 39x104 cm. Signováno vpravo dole Trnka Jar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

58721. Krajina u Petrovace
Dražba ukončena:29.04.2021 21:11:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč