Jaroslav Trnka - Lodě u mola

Olej na sololitu, 35x90 cm, signováno vpravo dole Trnka Jar., rám.

o autorovi: 1924 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

12775. Lodě u mola
Dražba ukončena:21.09.2017 22:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč