Jaroslav Trnka - Mrazivý den v Průhonickém parku

Olej na plátně, 33x46 cm. Signováno vlevo dole Trnka 85. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

302831. Mrazivý den v Průhonickém parku
Dražba ukončena:23.12.2019 20:22:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.12.2019 20:17:08 6202
500 Kč 23.12.2019 14:54:06 6147