Jaroslav Uiberlay - Stromy

Tempera, 59x48 cm. Signováno vpravo dole Uiberlay 1961. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1922-1992
Studoval kreslení u Oldřicha Blažíčka a AVU u profesorů Rady a Holého.
Zastoupen v Národní galerii v Praze, Oblastní galerii v Liberci a v dalších.

Nejvyšší dosažená cena za díla tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

19730. Stromy
Dražba ukončena:25.04.2018 21:34:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč