Jaroslav Uiberlay - Zátiší s květinami

Pastel, 58x47 cm. Signováno vpravo dole Uiberlay 76. Rám, sklo.

Pozn.: Rámováno v rámařství Brůžek.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1922-1992
Studoval kreslení u Oldřicha Blažíčka a AVU u profesorů Rady a Holého.
Zastoupen v Národní galerii v Praze, Oblastní galerii v Liberci a v dalších.

Nejvyšší dosažená cena za díla tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

74293. Zátiší s květinami
Dražba ukončena:30.03.2022 21:28:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč