Obecný kov, výška 11 cm. Signováno Vacek. Datováno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1923 - 2012
Narozen ve Veĺkých Kosihách. Studoval pražskou AVU u prof. Makovského a Laudy. Věnoval se figurálnímu sochařství. Řadí se k předním představitelům poválečné moderny.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč.