Jaroslav Veris - Zamazal

52293. Dáma ve žlutých šatech

popis: Kombinovaná technika - kresba, 55x28 cm. Nesignováno. Nalepeno na čtvrtce - volný list.

Pozn.: Poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:52:16

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč