Jaroslav Veris - Zamazal - Dáma ve žlutých šatech

Kombinovaná technika - kresba, 55x28 cm. Nesignováno. Nalepeno na čtvrtce - volný list.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

52293. Dáma ve žlutých šatech
Dražba ukončena:11.11.2020 20:52:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč