Jaroslav Veris - Zamazal - Dívka s náhrdelníkem

Kresba, 42x31 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

306408. Dívka s náhrdelníkem
Dražba ukončena:20.10.2020 20:08:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč