Jaroslav Veris - Zamazal

306408. Dívka s náhrdelníkem

popis: Kresba, 42x31 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

dražba ukončena: 20.10.2020 20:08:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč