Jaroslav Veris - Zamazal - Dubrovník - Malý přístav

Olej na plátně, 74x80 cm. Signováno vpravo dole Veris 1937. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

48463. Dubrovník - Malý přístav
Dražba ukončena:26.08.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč