Jaroslav Veris - Zamazal - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 30x80 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

25250. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:29.11.2018 20:14:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 000 Kč