Jaroslav Veris - Zamazal - Ležící akt

Kresba tužkou, 24x58 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

59380. Ležící akt
Dražba ukončena:12.05.2021 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč