Jaroslav Veris - Zamazal - Mamzelle Nitouche

Kombinovaná technika - kresba, 54x42 cm. Nesignováno. Volný lsit.

Pozn.: Papír poškozen. Přiložen divadelní program z počátku 50. let, režie Oldřich Nový.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

50260. Mamzelle Nitouche
Dražba ukončena:14.10.2020 20:36:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč