Jaroslav Veris - Zamazal - Orfeus v podsvětí

Kombinovaná technika - kresba, 61x40 cm. Nesignováno. Volný list. Přiložen divadelní program z roku 1955.

pozn.: Okraje mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

48798. Orfeus v podsvětí
Dražba ukončena:17.09.2020 22:56:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč