Jaroslav Veris - Zamazal - Pařížanka

Kombinovaná technika, 41x32 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

45920. Pařížanka
Dražba ukončena:10.06.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč