Jaroslav Veris - Zamazal - Portrét dívky

Olej na plátně, 59x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen, malba v místě poškozena.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

71520. Portrét dívky
Dražba ukončena:26.01.2022 20:23:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč