Jaroslav Veris - Zamazal - Půvabná dívka

Kvaš, 28x19 cm. Signováno vpravo dole Veris 42. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

57406. Půvabná dívka
Dražba ukončena:01.04.2021 20:20:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč