Jaroslav Veris - Zamazal - Siluety

Kresba, rozměry listu 31x22 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

66554. Siluety
Dražba ukončena:13.10.2021 21:31:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 13.10.2021 21:26:17 7493
1 000 Kč 06.10.2021 20:39:35 2799