Jaroslav Veris - Zamazal - Tanečnice

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 51x27 cm. Signováno vpravo dole J. Veris. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

39922. Tanečnice
Dražba ukončena:29.01.2020 21:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč