Jaroslav Veris - Zamazal - V sadu

Olej na kartonu, 34x34 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

54689. V sadu
Dražba ukončena:27.01.2021 20:40:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč