Jaroslav Veris - Zamazal

54689. V sadu

popis: Olej na kartonu, 34x34 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

dražba ukončena: 27.01.2021 20:40:41

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč