Jaroslav Vlasák - Hyperprostor I.

Olej na sololitu, 90x46 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 97. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1961

93079. Hyperprostor I.
Dražba ukončena:26.04.2023 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč