Jaroslav Vlasák - Krajina fantazií

Olej na sololitu, 65x63 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 98. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1961

96720. Krajina fantazií
Dražba ukončena:29.06.2023 23:05:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč