Jaroslav Vlasák - Metamorfóza

Kombinovaná technika na sololitu, 57x54 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 2022 a vzadu na štítku ručně Vlasák. Rámováno.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1961

152708. Metamorfóza
Zbývá:0 dnů, 17 hodin
Konec dražby:29.01.2026 23:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 800 Kč