Jaroslav Vožniak - Kompozice

Olej na pytlovině, 180x110 cm, signováno vpravo dole.

1933, Suchodol u Příbrami - 2005
Student VŠUP v Praze (1951-1954) u profesora K. Svolinského. Poté studium na AVU (1954-1959), kde mu byl lektorem V. Silovský. Byl malířem, kreslířem, grafikem a zabýval se i sochařskou tvorbou. Jeho tvorba zahrnovala široké spektrum námětů. Tvořil hladkou malbou, poté koláže a asambláže. Mnoho samostatných a kolektivních výstav, které se z valné většiny konaly na našem území.

1552. Kompozice
Dražba ukončena:26.11.2014 20:08:56
Vyvolávací cena:9 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč