Jaroslav Vožniak - Kompozice

Lak, 30x40 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu Jaroslav Vožniak 1992.

o autorovi: 1933-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč.

35522. Kompozice
Dražba ukončena:25.09.2019 22:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč