Jaroslav Vožniak

12095. Plachetnice

popis: Litografie, 42x52 cm, signováno vpravo dole Vožniak 59, paspartováno.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:11:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč