Jaroslav Zamazal - Veris - Nana

Kresba, 50x35 cm, signováno vpravo dole Veris, volný list, nerámováno, nezaskleno.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

Pozn: Papír mírně znečištěn.

2172. Nana
Dražba ukončena:26.03.2015 22:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč