Jaroslav Zamazal - Veris - Paříž

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vpravo dole Veris Paris, rám.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

3402. Paříž
Dražba ukončena:26.11.2015 21:01:58
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč