Jaroslav Zamazal - Veris - Španělská dívka

Olej na kartonu, 60x50 cm, signováno vpravo dole Veris, rám.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4838. Španělská dívka
Dražba ukončena:26.05.2016 19:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč