Jaroslav Zamazal - Veris - Blondýnka

Kresba, 50x36 cm, signováno vpravo dole Veris Paris, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Kresba mírně vybledlá. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

12347. Blondýnka
Dražba ukončena:20.09.2017 20:22:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč