Jaroslav Zamazal - Veris - Corinna

Akvarel, 66x39 cm. Signováno vpravo dole Veris. Volný list. Kostýmní návrh do operety Mamzelle Nitouche ve Státním divadle v Karlíně režíroval Oldřich Nový.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

44360. Corinna
Dražba ukončena:13.05.2020 19:33:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč