Jaroslav Zamazal - Veris - Dívka v negližé

Kresba, 50x35 cm. Signováno dole uprostřed Veris. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

21145. Dívka v negližé
Dražba ukončena:27.06.2018 19:18:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč