Jaroslav Zamazal - Veris - Lesní interiér

Olej na kartonu, 35x30 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

51891. Lesní interiér
Dražba ukončena:29.10.2020 20:55:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč