Jaroslav Zamazal - Veris - Ležící akt

Olej na kartonu, 29x47 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
82623. Ležící akt
Dražba ukončena:01.09.2022 21:48:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč