Jaroslav Zamazal - Veris - Říčka v zimním lese

Olej na kartonu, 52x62 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
106943. Říčka v zimním lese
Dražba ukončena:13.12.2023 21:17:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč