Jaroslav Zamazal - Veris - Venus

Kostýmní návrh pro operu Orfeus v podsvětí, 60x37 cm. Signováno vlevo dole Veris. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

44469. Venus
Dražba ukončena:13.05.2020 20:59:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč